W czym możemy pomóc?

 

Sprzedaż Opon Nowych i Używanych

Zajmujemy się sprzedażą opon nowych i używanych do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Swoim klientom oferujemy również pełny serwis wulkanizacyjny oraz przechowywanie opon sezonowych. Współpracujemy z największymi hurtowniami opon oraz innych elementów oponiarskich takich jak hurtownie felg stalowych i aluminiowych. Posiadamy szeroki wybór także opon używanych, oraz felgi aluminiowe w atrakcyjnych cenach.

Wulkanizacja i Wymiana Opon z BEZPŁATNYM Dojazdem do Klienta !

Dla Osób Prywatnych i Firm. Napraw i wymiany dokonujemy w wszelkich dogodnych miejscach, jak firmowe i osiedlowe parkingi, prywatne posesje, komisy samochodowe, pobocza ulic etc.. nie ma konieczności dojazdu do stacjonarnej stacji wulkanizacyjnej przyjedziemy do klienta samochodem na którym będzie zamontowany sprzęt, który pozwoli na wykonanie pełnego zakresu usługi serwisu opon sprzedaż, wymiana, naprawa i utylizacja zużytych opon, usługa jest dopasowana do potrzeb, preferencji i możliwości klienta.

Skup Samochodów - Płatne Gotówką

Chcesz szybko i w dobrej cenie sprzedać swoje auto? Jesteś zdecydowany sprzedać swój samochód, ale nie masz czasu, aby wstawić swoją ofertę do internetu i szkoda Ci pieniędzy na umieszczanie ogłoszeń w gazetach i portalach aukcyjnych? Męczą Cię jazdy próbne, wizyty u mechaników, oględziny i udzialanie tych samych informacji kolejnym osobom zainteresowanym zakupem? Skontaktuj się Nami!

Sprzedaż Części Używanych do Samochodów Osobowych i Vanów

Oferujemy w ciągłej sprzedaży części samochodowe dla klientów indywidualnych. Posiadamy bogaty asortyment części nowych i używanych do większości modeli marek Japońskich oraz Europejskich. Poza sprzedażą stacjonarną prowadzimy sprzedaż wysyłkową na teren całej Polski. Oferujemy dostarczenie zamówionych części pod wskazany adres w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia w zależności od wybranej opcji transportu.